30 Eylül 2013 Pazartesi

Son zamanlarda #ben

Merhabalar!


Evlilik hazırlıklarının koşturması, yeni iş çevresine uyum derken zaman hızla akıyor.Bazen gündeki saatler yetmiyor.Yetiştirmeye çalışsam uykuya düşkün biri olarak tüm gün esnerken yakalanıyorum.

Evet heyecanıyla telaşlarıyla harika bir dönem aslında.Hayalini kurduğunuz düğün için mutlu yaşamak istediğiniz evi dekore etmek için yorulmanız zaten göze görülmüyor.


18 Eylül 2013 Çarşamba

#ODTÜ Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı (BTSP)Günaydın Herkese !

Bugün genelde blogta bahsettiğim konulardan daha farklı bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Gerçi hayatkolik bir blog olunca her konudan konuşmak oldukça olası aslında :)


Artık Ankaraya geldiğim için (yazar burada sevinç çığlıkları atıyor)kendimi geliştirmek istediğim alanlarla ilgili olan kursları ve sertfika progrmlarını hemen araştırmaya başladım.Ve karşıma ODTÜ de verilen Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı çıktı.Buradan daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezinin düzenlediği BTSP ile, Bilgisayar Mühendisliğinin temel 8 dersini İnternet üzerinden ve yüzyüze eğitimlerle destek verilerek toplam 9 ayda almak mümkün.

17 Eylül 2013 Salı

#Haircuff aşkı

Uzun aralardan sonra Merhaba!

Bu aralar kötü bir bloggerım kabul ediyorum.Ama daha önceden bahsettiğim gibi yeni bir şehire alışma yeni iş yerine uyum bunların yanı sıra düğün hazırlıkları derken uyumaya bile zamanı zor yaratıyorum.Ama blogumu da çok özlüyorum dua edin en kısa zamanda düzenimi kurup eski blog düzenime dönebiliyim.


9 Eylül 2013 Pazartesi

Uzun bir aradan sonra..

Merhabalar!

Blogumun yeni olduğu için böyle uzun bir ara vermek istemezdim ama 2 yıldır hayalini kurduğum yaşamak istediğim için şehire B'aşk'entime tayinim sonunda çıktı!Bu arada merak edenler için Fen Bilimleri öğretmeniyim.

O kadar mutluyum ki sizinle paylaşmak istedim.Şimdi kış gelmeden ev tutup düğün hazırlıklarımı tamamlayıp yerleşik düzene geçmenin keyfini süreceğim.

Fırsat buldukça yeni başladığım blogumu da ihmal etmemek için tabi ki elimden geleni de yapacağım.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.Yeni evleneceklere önerilere ankarada düğün mekanlarına ihtiyacım var.Benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Herkese mutlu haftalar!

twitter  |  instagram  |  pinterest  bloglovin  |  tumblr